DENİZLİ TOKİ

DENİZLİ TOKİ

DENİZLİ TOKİ

2018-03-01 12:33:08

www.denizlievleri.com

 Günlerce konuşulan Denizli Toki ne zaman yapılacak tartışmaları son bulacak gelişme yaşandı. Denizlide yapılacak yeni Toki evleri Toki den alınan habere göre bugün (1 Mart 2018 ) Merkezefendi ilçesi Kayaköy Mahallesi (1.Bölge) 1108 adet konutun ihalesi gerçekleştirildi. Bölgenin ihtiyaçlarının karşılanması için  26 adet adet dükkan ve 2 Camii inşaatları ile altyapı ile çevre düzenlemesi işi de yapılacak.

 Denizli merkezde 2018 in ilk Toki ihalesi özelliği taşıyan proje başvurularının ne zaman olacağı hakkında açıklamanın ilerleyen günlerde yapılması bekleniyor.

www.denizlievleri.com

Denizli Toki Evleri Ne Zaman Tamamlanacak ?

 Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. İşin süresi, yer tesliminde itibaren 720 takvim günü olarak planlanıyor.

 Denizli merkezde yapılacak ( 2.Bölge) ihalesi ise 5 Mart 2018 saat 14:00 olarak belirlendi. Merkezefendi ilçesi Kayaköy Mahallesi'ne ( Bozburun Mahallesi ) 1173 adet konut ve bölgenin ihtiyaçlarının karşılanması için  50 adet adet dükkan ve 3 Camii ayrıca 1 adet okul inşaatları ile altyapı ile çevre düzenlemesi işi için ihaleye çıkılacak.

 

2.Bölge Toki Bilgisi İçin TIKLAYINIZ.
Daha Fazlası İçin Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz.

Kaynak: www.denizlievleri.com

 

 İçerik Kaynağı:toki.gov.tr